-20% НА ПЕРШЕ ЗАМОВЛЕННЯ
Додайте товари до списку бажань
0
Опис

Легендарний дизайн з 80‑х

Модель Forum дебютувала у 1984 році як баскетбольне взуття з X‑системою фіксації щиколотки — швидко завоювала любов завдяки унікальному поєднанню стабільності та стилю. Сьогодні Forum Mid — це вже культовий streetwear-вибір з ретро‑духом.

Forum Mid — це поєднання спортивного духу й модного вуличного стилю. Чистий білий дизайн злегка нагадує Air Force 1, але має власну характерну фішку — класичний ремінець на щиколотці та масивний силует

Основні характеристики:

  • Середня посадка – закриває щиколотку, ідеально підходить для міжсезоння.

  • Верх із натуральної шкіри – довговічний, легко чиститься, преміальний вигляд.

  • Фірмові 3‑Stripes + ремінець-липучка для точної фіксації стопи.

  • Чу́тка “chunky” гумова підошва – універсальна, із хорошим зчепленням і комфортною амортизацією при щоденному носінн

Кеди adidas Forum Mid W Білий 36 ID9460

В наявності
Артикул: ID9460
3 800 грн
4 800 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Характеристики
Матеріал  Шкіра
Для кого  Жінкам
Сезон  Демісезоний
Стиль  Повсякдений
Група  Взуття
Підгрупа  Кеди і кросівки
Поширити у соцмережах
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору